KIRTASİYE HABER

Türkiye'nin ilk kırtasiye haber sitesi

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

Sürat basım yayın kırtasiyeler için geliştirdiği bir program ile artık kırtasiyeler ile online bağlantıya geçti.Sürat yayın grubuna ait her yeni haber ve duyurular artık bilgisayarınızın masa üstünden takip edilebiliyor.

Bilgisayarınıza kuracağınız bir programla eş zamanlı olarak Sürat A.Ş. yayınlarından herhangi birisine ait bir duyuru eş zamanlı olarak bilgisayarınız üzerinden takip edilebiliyor.Fiyat listelerine online olarak ulaşılabiliyor ve bu da ciddi bir zaman kazanılmasını sağlıyor.

Programla bulunduğunuz ilin hava durumu ve o anda ki döviz bilgilerinide görmek mümkün.

İletişim sayfalarından ise Sürat A.Ş.’ye ait herhangi bir yayınevine mesaj gönderebiliyorsunuz.Bu mesaj o yayınevinin tüm yetkililerine iletiliyor.

Programı kullanan Ata Ofis Kırtasiye Çengelköy şubesi ile yaptığımıze röportajda Huzur Kandemir “Program kırtasiye sektöründeki bir açığı kapatmaya yönelik güzel bir adım.Yeni olduğu için geliştirmeye açık olduğunu düşünüyoruz.Tek tuşa basarak fiyat listelerine ulaşabiliyoruz.Ayrıca yapılan duyurular ile yeni çıkan kitapları öğrenebiliyoruz.İletişim sayfasını kullanarak düşünce ve önerilerimizi yayınevlerine bildirebiliyoruz.Bu güzel program mutlaka geliştirilerek kırtasiyelerin hizmetlerine sunulmalıdır.Siparişlerimizi de bu program ayrıcalığı ile verebilmeliyiz” diye konuştu.

Sürat A.Ş. den kullanıcı adınızı ve şifrenizi aldıktan sonra http://kirtasiye.suratyayin.com/ adresinden programı indirebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Categories: İnceleme, Yeni Ürünler

One Response so far.

  1. karanfil kitabev/yakup akyıldız diyor ki:

    iyi günler

    kitabevimize bayi programı yüklenmişti bilgisayarımızı formatladığımız için bayi programına giremiyorum büyük ihtimal kullanıcı adı nı ve şifremi unuttum herhalde girdiğim kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmiyor yardım edermisiniz
Popüler Yazılar

Kitap Bayiliği ve Yanlış Yayınevi Po

KIRTASİYELERİN GÖREVİ SATIŞ MI PAZARLAMA MI? Son yıllarda yayınevleri artık bayilik ...

yenilenme

Yenilenmenin 7 Altın Kuralı

  İşe parlak bir fikirle başlayıp büyük bir emekle geliştiren… Ama ...

suratyayin

Sürat Basım Yayın Bayileri İle Onlin

Sürat basım yayın kırtasiyeler için geliştirdiği bir program ile artık ...

Sınav Yayıncılığı Üzerine Genel D

Giriş Bu yazının amacı sınav yayıncılığının kimler tarafından yapıldığına ...

besiktas-ta-korsan-cd-ve-kitap-baskini-2978895_o

Ha Korsan Kitap Sattınız Ha Esrar Eroi

Türkiyede ki 250 milyon adetten fazla olduğu sanılan korsan kitap ...

Fırsat Köşesi